Gabinet stomatologiczny

 

Godziny przyjęć

 

Do poradni stomatologicznej nie jest wymagane skierowanie. Poradnia realizuje tylko wizyty płatne.
Do gabinetu stomatologicznego obowiązuje wcześniejsza rejestracja.
Rejestracja pn.- pt. 8.00-18.00 tel 13 42 028 30, tel 667 712 669

lek. dentysta Mateusz Sawicki

lek. dentysta Marta Morańda Urbanek

lek. dentysta Agnieszka Nikody Płaczkowska

lek. dentysta Natalia Białas Krowicka

lek. chirurg dentysta  Anna Leśniak

 

O poradni

Szanowni Państwo.

Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego, który nie tylko stwarza komfort pracy dla personelu medycznego, ale również jest przyjazny dla pacjentów. Wiemy, że w gabinecie nie może zabraknąć sympatycznego, kompetentnego personelu, nowoczesnego sprzętu i kompleksowego podejścia do leczenia stomatologicznego, z zastosowaniem najnowszych technik i materiałów.


gabinet 02

Nasz gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt stomatologiczny wspomagający pracę lekarza, a także zapewniający maksimum komfortu i jak najmniej przykrych doznań związanych z leczeniem zębów.

Kolejnym bardzo ważnym elementem jest zapewnienie pacjentowi kompleksowego leczenia, z zastosowaniem najnowszych technik i materiałów z zakresu profilaktyki, stomatologii zachowawczej (dzieci i dorośli), protetyki, stomatologii estetycznej.

gabinet 03 gabinet 04

Nowoczesny gabinet to także środki, które zapewniają pacjentom bezpieczeństwo stosowania materiałów dostępnych w gabinecie i ochronę przed zakażeniami przenoszonymi pomiędzy pacjentami.

skaler ems master piezon

Nowoczesny sprzet będący wyposażeniem naszego gabinetu to między innymi:

Skaler EMS Piezon Master Air Flow - to nasz wybór, ponieważ perfekcja zabiegu scalingu i piaskowania zębów jest tym, do czego dążymy.

Skaler EMS wsparty przez inteligentną technologię i szeroką paletę niezwykle precyzyjnych narzędzi Swiss Instruments PM sprawia, że możemy zaoferować pacjentowi optymalny zabieg i osiągnąć najlepsze rezultaty, jednocześnie zapewniając pacjentowi najwyższy poziom komfortu.

Laser LighyWalker AT firmy Fotona - to urządzenie, które posiada najbardziej obszerną listę zastosowań klinicznych ze wszystkich laserów
stomatologicznych dostępnych na rynku. Szeroki wybór kątnic, zarówno z końcówkami światłowodowymi, jak i bez nich, zapewnia właściwie nieograniczone możliwości zastosowań klinicznych. LightWalker oferuje najwyższe standardy leczenia stomatologicznego, a równocześnie prostotę zastosowania w:

  • stomatologii zachowawczej
  • stomatologii dziecięcej
  • periodontologii
  • ortodoncji
  • endodoncji
  • chirurgii tkanek miękkich
  • implantologii
  • wybielaniu zębów
  • leczeniu chrapania
  • medycynie estetycznej

"Wybraliśmy perfekcję, wybierz i Ty"