Gabinet stomatologiczny

 

Godziny przyjęć

 

Do poradni stomatologicznej nie jest wymagane skierowanie. Poradnia realizuje tylko wizyty płatne.
Do gabinetu stomatologicznego obowiązuje wcześniejsza rejestracja.
Rejestracja pn.- pt. 8.00-18.00 tel 13 42 028 30, tel 667 712 669

lek. dentysta Mateusz Sawicki

lek. dentysta Marta Morańda Urbanek

lek. dentysta Agnieszka Nikody Płaczkowska

lek. chirurg dentysta  Anna Leśniak

 

O poradni

Szanowni Państwo.

Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego, który nie tylko stwarza komfort pracy dla personelu medycznego, ale również jest przyjazny dla pacjentów. Wiemy, że w gabinecie nie może zabraknąć sympatycznego, kompetentnego personelu, nowoczesnego sprzętu i kompleksowego podejścia do leczenia stomatologicznego, z zastosowaniem najnowszych technik i materiałów.


gabinet 02

Nasz gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt stomatologiczny wspomagający pracę lekarza, a także zapewniający maksimum komfortu i jak najmniej przykrych doznań związanych z leczeniem zębów.

Kolejnym bardzo ważnym elementem jest zapewnienie pacjentowi kompleksowego leczenia, z zastosowaniem najnowszych technik i materiałów z zakresu profilaktyki, stomatologii zachowawczej (dzieci i dorośli), protetyki, stomatologii estetycznej.

gabinet 03 gabinet 04

Nowoczesny gabinet to także środki, które zapewniają pacjentom bezpieczeństwo stosowania materiałów dostępnych w gabinecie i ochronę przed zakażeniami przenoszonymi pomiędzy pacjentami.

skaler ems master piezon

Nowoczesny sprzet będący wyposażeniem naszego gabinetu to między innymi:

Skaler EMS Piezon Master Air Flow - to nasz wybór, ponieważ perfekcja zabiegu scalingu i piaskowania zębów jest tym, do czego dążymy.

Skaler EMS wsparty przez inteligentną technologię i szeroką paletę niezwykle precyzyjnych narzędzi Swiss Instruments PM sprawia, że możemy zaoferować pacjentowi optymalny zabieg i osiągnąć najlepsze rezultaty, jednocześnie zapewniając pacjentowi najwyższy poziom komfortu.

Laser LighyWalker AT firmy Fotona - to urządzenie, które posiada najbardziej obszerną listę zastosowań klinicznych ze wszystkich laserów
stomatologicznych dostępnych na rynku. Szeroki wybór kątnic, zarówno z końcówkami światłowodowymi, jak i bez nich, zapewnia właściwie nieograniczone możliwości zastosowań klinicznych. LightWalker oferuje najwyższe standardy leczenia stomatologicznego, a równocześnie prostotę zastosowania w:

  • stomatologii zachowawczej
  • stomatologii dziecięcej
  • periodontologii
  • ortodoncji
  • endodoncji
  • chirurgii tkanek miękkich
  • implantologii
  • wybielaniu zębów
  • leczeniu chrapania
  • medycynie estetycznej

"Wybraliśmy perfekcję, wybierz i Ty"